Poznaj Open Sim

Nasza firma

Biuro obliczeniowe OpenSim świadczy specjalistyczne usługi z zakresu numerycznych analiz przepływowych oraz wymiany ciepła. Celem OpenSim jest rozpowszechnienie wykorzystania analiz numerycznych w procesach rozwoju i produkcji, w małych, średnich oraz dużych firmach. Obniżenie kosztów naszych usług, poprzez wykorzystanie niekomercyjnego oprogramowania, sprawia iż nasza oferta skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców. Użycie oprogramowania typu opensource znacząco redukuje koszty związane z tego typu usługami. Takie podejście pozwala na wykorzystanie nowoczesnych analiz numerycznych w mikro przedsiębiorstwach, ale również otwiera duże możliwości uzyskania oszczędności w firmach, które na co dzień korzystają z komercyjnych rozwiązań.

W OpenSim nieustannie dążymy do pogłębiania naszej wiedzy i doświadczenia poprzez doskonalenie metod analiz numerycznych, jak również poszukiwania nowych wyzwań, z którymi na co dzień mierzy się przemysł. Jesteśmy głęboko przekonani, że współpraca z nami przyniesie Państwu korzyści w postaci lepszych produktów wysokiej jakości, konkurencyjnych na rynku, a nam stworzy dogodne warunki do dalszego rozwoju.

Wizja i zobowiązanie

Otwierając OpenSim kierowaliśmy się ideą łatwego dostępu firm, niezależnie od ich rozmiarów i obecnych doświadczeń, do korzyści płynących z wykorzystania analiz numerycznych w procesach projektowania i rozwoju produktów.

Do tej pory, analizy numeryczne kojarzyły się z wysokimi nakładami finansowymi związanymi z zakupem drogich komputerów obliczeniowych i jeszcze droższego oprogramowania. Chcemy udowodnić, że teraz te nowoczesne rozwiązania mogą być dostępne dla dużo większego grona odbiorców.

Close Menu